قیمت سئو سایت 2018

قیمت سئو

قیمت سئو سایت در سال 2018

قیمت سئو سایت در اکسپرت سئو به چه صورت است ؟ شاید بتوانیم اینطور رابطه مستقیم سئو با کیفیت و برآورد قیمت سئو را شرح دهیم که هر چقدر شما بخواهید هزینه کمتری برای سایت خودتان انجام دهید طبیعی هست که به مشکل برخورد میکنید و تجربه یک بهینه سازی یا سئو ( Search Engine Optimization ) ماموفق را خواهید داشت. حالا در این بین تعیین قیمت سئو سایت توسط افراد و شرکت های مختلف به شکل های متفاوتی دیده میشود که به برخی از آنها اشاره میکنیم.

قیمت سئو سایت

هزینه سئو

با یک بررسی ساده میتوانید به این مسئله پی ببرید که قطعآ شرکتی که میخواهد بهینه سازی سایت شما را انجام دهد نسبت به فرد, هزینه های بیشتری برای پرسنل خود و محیط شرکت انجام میدهد و برآورد قیمت سئو سایت نیز بالاتر خواهد بود ولی فردی که بصورت آزاد اینکار را انجام میدهد ( البته افرادی هم هستند که با گفتن قیمت های نامعقول صرفآ میخواهند پروژه هایی کمتر با مبلغ بسیار بالاتر بگیرند ) پس بصورت کلی میتوانیم بگوییم که شرکت ها 70% نسب به افراد هزینه بالاتری برای برآورد اعلام خواهند کرد ولی بعضی از شرکت ها هم هستند بیشتر روی کمیت کار تمرکز دارند تا کیفیت ! تعداد پروژه های بیشتر با قیمت سئو سایت کمتر که نتیجه جالبی نخواهد داشت.

سئو با کیفیت

در این مورد میتونیم افراد رو به دو دسته تقسیم کنیم : دسته اول افرادی هستن که توانایی انجام پروژه ها رو با قیمت سئو سایت کم دارن – دسته دوم افرادی هستن که با قیمت کم نمیتونن پروژه ها رو پیش ببرن. در مورد دسته اول برخی از افراد به دلیل داشتن منابع خوب ( جهت لینک بیلدینگ ) یا داشتن روابط خوب با دیگر سایت ها ( جهت گرفتن تخفیف های خیلی خوب ) میتونن این پروژه ها رو با قیمت کم به سرانجام برسونن البته نباید یادمون بره که لازمه ی انجام اینکار داشتن تخصص کافی در زمینه سئو هست. دسته دوم از افراد کسانی هستن که فقط پروژه رو میگیرند و به دلیل هزینه های زیاد نمیتونن پروژه رو به نتیجه مناسب برسونن.

از دیدگاه دیگر برخی از افراد یا شرکت ها کمیت و تعداد پروژه ها را با قیمت مناسب مد نظر قرار میدهند ( سود کمتر , مشتری بیشتر ) و از طرف دیگر برخی از همکاران پروژه هایی با قیمت بالاتر و تعداد کمتر را قبول میکنند. این موضوع کاملآ بصورت سلیقه ای انجام میگیرد

حجم پروژه

یکی از مهمترین مواردی که باید در اعلام برآورد هزینه بهینه سازی سایت اعلام کرد, میزان حجم و گستردگی پروژه هست بدین ترتیب که موضوع پروژه چی هست و تعداد کلماتی که میخواد بالا بیاد چقدر هست. این مورد باید قبل از هرچیز بین سئو کار مربوطه و وبمستر روشن بشه که درخواست فرد از سئو چه چیزی باید باشه که در چهارچوب قرارداد یا بصورت لفظی این مورد حل میشه. پس قبل از هرکاری باید پروژه بصورت کامل از تمامی زوایا مورد بررسی قرار بگیره.

حدود تقریبی هزینه سئو سایت

با توجه به توضیحات فوق متوجه شدید که در شرایط مختلف اینکار بصورت متفاوت انجام میگیرد ولی بصورت کلی پروژه های کسب و کار های کوچک شروع قیمت از 950,000 تا 5 میلیون هست و پروژه های بزرگ با توجه به حجم و گستردگی از 5 میلیون تا 20 میلیون ( برای 3 کلمه کلیدی ) و بعد از آن با توجه به تعداد و میزان رقابتی بودن کلمات کلیدی متفاوت خواهد بود

قیمت سئو

سئو بصورت ماهانه

یکی دیگر از امکانات تیم ما انجام پروژه ها این است که بصورت ماهانه همراه با درج قرارداد بین طرفین بدون نیاز به پیش پرداخت با شرح وظایف مشخص انجام میشه بعد از اون کارفرما موظف به پرداخت ثابت هزینه ماهانه در تاریخ مندرج در قرارداد میشه

پشتیبانی پروژه بعد از سئو

با توجه به اینکه یک سایت در هر کلمه کلیدی و موضوع رقیب هایی داره و همیشه در حال فعالیت هستن لازمه که بعد از سئو هم سایت توسط سئو کار مربوطه پشتیبانی بشه و هزینه ای بصورت توافقی پرداخت بشه , البته سایت هایی که بصورت بسیار محدود رقابتی ندارن نیاز به پرداخت هزینه نیست که باید این مورد هم بررسی بشه.